Podnośnik nożycowy ME

Podnośnik nożycowy pozwala na poniesienie ładunku o określonej wadze na wymaganą wysokość. Obie ww. wartości określa się przy zamawianiu podnośnika. Nie są to jedyne parametry, jakie możemy dobrać. Mnogość opcji oraz rozwiązań gwarantuje, że zawsze dobierzemy właściwy produkt.

Więcej...

Rampa hydrauliczna ocynkowana

Rampa RH1 Wszędzie tam, gdzie ważna jest odporność antykorozyjna proponujemy rampy w wersji ocynkowanej lub nierdzewnej. Tym razem nasz klient zdecydował się na wersję ocynkowaną.

Więcej...

All in One

Domek przeładunkowy All in One Szybki montaż zapewnia dostawa ramy domku połączonej wraz z rampą przeładunkową oraz modułowa obudowa.

Więcej...

Domek przeładunkowy

Domek przeładunkowy z rampą Zewnętrzne stanowisko przeładunkowe dopasowane do potrzeb klienta. W tym przypadku w jednym miejscu znalazła zastosowanie rampa z krawędzią wychylną model RH1 oraz rampa z 1000 mm krawędzią teleskopową z hydraulicznymi segmentami bocznymi model RH3. Domek dostarczony bez poszycia pozwala na indywidualne dopasowanie obudowy domku do hali, tak aby całość stanowiła idealną kompozycję.

Więcej...
YouTube
LinkedIn