All in One

Domek przeładunkowy All in One Szybki montaż zapewnia dostawa ramy domku połączonej wraz z rampą przeładunkową oraz modułowa obudowa.

Więcej...

Domek przeładunkowy

Domek przeładunkowy z rampą Zewnętrzne stanowisko przeładunkowe dopasowane do potrzeb klienta. W tym przypadku w jednym miejscu znalazła zastosowanie rampa z krawędzią wychylną model RH1 oraz rampa z 1000 mm krawędzią teleskopową z hydraulicznymi segmentami bocznymi model RH3. Domek dostarczony bez poszycia pozwala na indywidualne dopasowanie obudowy domku do hali, tak aby całość stanowiła idealną kompozycję.

Więcej...

Uszczelnienie pneumatyczne

Uszczelnienie pneumatyczne ABHM Uszczelnienie pneumatyczne zapewnia utrzymanie odpowiednich warunków pracy podczas za i rozładunku. Model Inkema ABHM o wzmocnionej strukturze poduszek i automatycznym zwijaniu po zakończeniu pracy to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących sprawdzonego rozwiązania.  W tym przypadku montaż w fabryce IKEA wykonany przez naszego Partnera Handlowego firmę Garde z Wrocławia.   Dodatkowo łatwy montaż to powód zadowolenia instalatorów i firmy wykonującej renowację obiektu.

Więcej...

Brama PR13 z nadrukiem

Brama szybkobieżna PR13 Bramy szybkobieżne firmy Inkema mogą być wykonane również z nadrukiem wg projektu klienta. W tym przypadku zdjęcia bramy PR13 zamontowanej w jednym ze sklepów sieci Biedronka. 

Więcej...
YouTube
LinkedIn