Logo Inkema

Firma Inkema specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań do załadunku i rozładunku towarów oraz kontroli dostępu dzięki rozwiązaniom przemysłowym. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół, z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży, projektuje, produkuje, instaluje i zapewnia obsługę posprzedażną dla całej gamy naszych produktów: ramp załadunkowych, podnośników nożycowych, ramp zewnętrznych, i doków.

Jako producent z własnym działem R+D+i, Inkema jest w stanie zagwarantować produkcję precyzyjnych, solidnych i bezpiecznych produktów, które spełniają wszystkie europejskie normy i są dostosowane do potrzeb naszych klientów.  Dodatkowo wysokiej jakości produkty firmy Inkema zapewniają użytkownikom doskonałą wydajność i trwałość, a to wszystko w połączeniu z rozsądnymi cenami.

Jednym z kluczy naszego sukcesu jest innowacyjność i dlatego stale rozwijamy nowe produkty. Z tego powodu zapraszamy Cię do regularnego odwiedzania strony www.inkema.pl i poznawania najnowszych osiągnięć, produktów i usług. Witamy w Inkema.

 

Misja, wizja i wartości

Misja

Stale ulepszać nasz projekt biznesowy i naszą markę, aby się rozwijać i zapewniać naszym klientom najlepsze systemy przeładunkowe wraz z innymi rozwiązaniami przemysłowymi.

Niezbędne jest osiągnięcie wysokiego poziomu zadowolenia ze strony naszych klientów poprzez nawiązanie z nimi bliskich relacji i oferowanie im gwarancji jakości produktów, na których można polegać. Elastyczność w dostosowaniu do potrzeb naszych klientów i dostarczaniu produktów jakich potrzebują jest strategicznym czynnikiem, który odróżnia nas od konkurencji i pozwala nam zdobyć lojalność klientów.

Ponadto staramy się osiągnąć maksymalną satysfakcję osób, które są częścią firmy Inkema, naszych zewnętrznych współpracowników i społeczeństwa.

 

Wizja

Aby dzięki naszej pracy, wykonywanej z wielkim wysiłkiem od ponad 35 lat, być jednym z głównych punktów odniesienia jako producent systemów przeładunkowych i rozwiązań przemysłowych. Chcemy stale stanowić punkt odniesienia w naszym sektorze usług, projektowania, innowacji i technologii.

Pionierzy w dostarczaniu naszym klientom wartości dzięki wyjątkowej, wysokiej jakości usłudze posprzedażnej, gwarantującej sprawne działanie naszych produktów w takim samym sposób, jak pierwszego dnia.

 

Nasze wartości

Jesteśmy ludźmi zaangażowanymi w projekt firmy, w jej misję i wizję; każdego dnia dążymy do osiągnięcia założonych wyzwań. Ważna jest satysfakcja i motywacja ludzi, dlatego zachęcamy do uczestnictwa, komunikacji i przywództwa.

Zadowolenie klienta jest gwarancją naszej przyszłości i staje się naszym priorytetem, a także wzmacnia naszą markę.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Nasza społeczna odpowiedzialność biznesu ma na celu poprawę naszego otoczenia społecznego i środowiska; uważamy, że zrównoważony rozwój pomiędzy naturą, społeczeństwem i przemysłem ma ogromne znaczenie.

 

 

Wszystkie nasze działania biznesowe i społeczne mają na celu przekazywanie i promowanie wartości, które określają naszą tożsamość jako firmy. Te, którze najbardziej nas identyfikują, to:

 

Innowacja, zaangażowanie, jakość, internacjonalizacja i środowisko.

YouTube
LinkedIn