Rampy mobilne

Podnośniki nożycowe są wykorzystywane w miejscach pozbawionych ramp przeładunkowych, usprawniając działania i poprawiając bezpieczeństwo operacji załadunku i rozładunku.

W standardowej ofercie znajdują się trzy rodzaje ramp mobilnych:

  • Pojedyncze nożyce,
  • Podwójne nożyce – zaprojektowane dla jeszcze większego zakresu podnoszenia i nośności
  • Dual SR – zestaw dwóch urządzeń w jednym, np. podnośnik z krawędzią wychylną lub krawędzią teleskopową.

Podnośniki nożycowe są wykorzystywane w miejscach pozbawionych ramp przeładunkowych, usprawniając działania i poprawiając bezpieczeństwo operacji załadunku i rozładunku.

Projektujemy modele o zróżnicowanych parametrach, zarówno w zakresie funkcjonalności, wielkości czy obsługiwanym tonażu. Nasze urządzenia sprawdzają się w wielu sektorach, m.in.: spożywczym, farmaceutycznym, samochodowym, przemysłowym czy tekstylnym.

Decydując się na nasze podnośniki możecie Państwo liczyć na:

Bezpieczeństwo: podnośniki dzięki wyposażeniu w szereg blokad i czujników posiadają złożony system zabezpieczeń, chroniący użytkowników zarówno w trakcie obsługi operacyjnej, jak i podczas prac konserwacyjnych. Na specjalne zamówienie możliwe jest doposażenie w bariery ochronne. Systemy bezpieczeństwa są zgodne z normami branżowymi dyrektywami Unii Europejskiej.

Wysoką Funkcjonalność: urządzenia są zaprojektowane tak, aby łatwo dopasować się do różnych operacji logistycznych, umożliwiając podnoszenie, opuszczanie oraz przenoszenie towarów o różnych wymiarach i masie. Mogą zostać włączone jako element zautomatyzowanego systemu logistycznego.

Wytrzymałość i Trwałość: podnośniki są zaprojektowane i wykonane tak, aby zapewniały długotrwałe użytkowanie, nawet w warunkach intensywnego wykorzystania.

Efektywność: szybka i płynna operacja podnośników pozwala na utrzymanie odpowiedniego tempa pracy, co jest kluczowe dla optymalizacji wydajności.

Dostosowanie do Potrzeb: dzięki elastyczności w projektowaniu, możliwe jest stworzenie podnośnika na specjalne zamówienie, które będzie odpowiadało konkretnym wymaganiom w zakresie rozmiaru, wagi towaru czy specyfiki zadania.