Podnośniki Nożycowe

Dla wymagań każdego ciężaru i wysokości ładunku.

Podnośniki nożycowe Inkema odpowiadają na różne potrzeby logistyczne w większości sektorów: spożywczym, farmaceutycznym, samochodowym, przemysłowym, tekstylnym itp. Wystarczy spojrzeć na podnośniki nożycowe Inkema, aby stwierdzić, że posiadają wszystko, czego potrzebujesz: bezpieczeństwo, funkcjonalność i skuteczność.

Podnośniki nożycowe Inkema składają się z podstawy, na której znajduje się wyposażenie hydrauliczne i przegubowego mechanizmu nożycowego. Z kolei górna lub robocza część podnośnika jest przegubowo osadzona na nożycach. Wszystkie zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z dyrektywami Wspólnoty Europejskiej i zgodnie z powyższą normą.

Pojedyncze, podwójne, ekstra płaskie podnośniki nożycowe … Dzięki dużemu doświadczeniu nasz dział R&D + i specjalizuje się w projektowaniu dowolnych podnośników, niezależnie od ich wielkości, wagi czy funkcjonalności.

Wszystkie modele podnośników Inkema oferują różne opcje, które pozwalają klientom wybrać najlepiej odpowiadający ich potrzebom i wymaganiom.

Stoły podnośne firmy Inkema są wysokiej jakości i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia zabezpieczające. Stoły hydrauliczne Inkema są oznaczone znakiem CE i wykonane zgodnie z europejskimi przepisami i dyrektywami.

Inkema posiada trzy rodzaje podnośników nożycowych:

  • pojedyncze
  • podwójne równoległe
  • podwójne szeregowe

 

YouTube
LinkedIn